suolasPerkame mišką

Perkame mišką visoje Lietuvoje. Tel. 8 683 33955.

Miško pirkimo procesas

Parduodate mišką? Pasiūlykite savo mišką UAB AGROLAND! Mes perkame mišką už tikrai konkurencingą kainą, o pinigus sumokame iš karto, pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo momentu notarų biure. Galime sumokėti pinigus pavedimu į Jūsų nurodytą sąskaitą banke arba atsiskaityti grynaisiais pinigais. Daugelis miškininkų įmonių negali pirkti miškų su žeme, kurie yra sudėtinė žemės ūkio paskirties žemės sklypo dalis, ir žemės sklypo, kuriame yra miško, paskirtis nurodoma kaip žemės ūkio. UAB AGROLAND nupirks ir tokį mišką, nes užsiima ir žemės ūkio veikla.

Miško kainos nustatyme yra daug svarbių faktorių: miškų ūkinė kategorija, medynų amžius, rūšinė medynų sudėtis, skalsumas, bonitetas, medienos tūris viename hektare, taip pat miško vieta, plotas, augavietė, privažiavimo keliai, medienos ištraukimo atstumas ir daugelis kitų faktorių. Medienos kaina rinkoje taip pat yra labai svarbus faktorius, į kurį atsižvelgiame, kai perkame mišką.

Žemės ūkio paskirties žemės pirkimo procesas

UAB AGROLAND už patrauklią kainą perka žemę visoje Lietuvoje. UAB AGROLAND užsiima žemės ūkio veikla, tad turi teisę pirkti žemę pagal naująjį žemės įstatymą, kuris labai suvaržė žemės įsigijimą. Nutarę pirkti Jūsų siūlomą žemės ūkio paskirties sklypą, padėsime sutvarkyti visus juridinius reikalus. Visus pinigus už perkamą žemės sklypą sumokame pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo momentu notarų biure. Galime sumokėti pinigus pavedimu į Jūsų nurodytą sąskaitą banke, arba sumokėti grynaisiais pinigais. Taip pat galime nupirkti žemės ūkio paskirties žemės sklypą su mišku, sodyba, bendrasavininku.

Nustatant žemės kainą atsižvelgiama į žemės sklypo vietą – kuriame rajone jis yra, kurioje seniūnijoje, į sklypo plotą, žemės naudmenų našumo balą, sklypo agrarinę būklę (ar žemė ariama, ar pieva, apleista, apaugusi krūmais, ar deklaruojama), ar žemė yra išnuomota ir už kokią kainą yra išnuomota, kokiam terminui, kokios yra numatytos nuomos sutarties nutraukimo galimybės, taip pat svarbūs privažiavimo keliai, servitutai ir kita.

Kokiame regione dirbame?

Mes perkame miškus visoje Lietuvoje, tačiau mus ypač domina miškai Kauno, Alytaus, Varėnos apskrityse. O Kauno, Šakių rajonuose Ringaudų, Alšėnų, Zapyškio, Ežerėlio, Lekėčių ir aplinkinėse seniūnijose apie 30 km nuo Ringaudų, Akademijos gyvenviečių, ūkininkaudami miškuose pagal visas miškininkystės taisykles, mes pasiūlysime aukščiausią galimą kainą už Jūsų parduodamus miškus.

perkame mišką

___________________________________________________________________________________________________________

Užpildykite užklausos formą dabar!

Mūsų įmonės atstovas susisieks su Jumis telefonu arba el. paštu.

Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.3
* Būtina užpildyti!
Vardas *
El. Paštas *
Telefono Nr. *
Sklypo kadastrinis Nr. *
Sklypo paskirtis *
Sklypo adresas ( Rajonas, seniūnija, kaimas) *
Sklypo plotas, ha *
Prašoma kaina už 1 ha, EUR *
Aprašymas