Parduodame malkas

perkumiskus parduodamos malkos

Parduodame malkas

Ar turite mišką?

Susisiekite su mumis ir mes su jumis susisieksime per 48 valandas. Parduodame malkas. Privačių namų su kieto kuro katilais savininkams galime pasiūlyti visų rūšių malkas. Turime sunkvežimius ir vairuotojus, kurie pristato Jums malkas. Jį atsiimate norimoje vietoje. Minimalus pristatymo kiekis yra 10 kubinių metrų. Turime ąžuolo, uosio, beržo, juodalksnio, baltalksnio ir drebulės malkų.Yra daug būdų, kaip padaryti krosnį efektyvesnę. Prieš pirkdami katilą galite jį apžiūrėti.

Ąžuolinės malkos

Privačių namų su dujiniais kogeneraciniais katilais savininkams patariame rinktis ąžuolines malkas, nes joms degant susidaro mažiausiai suodžių, o tai labai svarbu minėtiems katilams, tačiau kūrenti tinka ir uosiai bei juodalksnis. Esant drebulės malkų katilui, reikalingi cheminiai priedai. Jei katile yra suodžių, būtina įpilti cheminių medžiagų. Beržą ar juodalksnį rekomenduojame visiems, ieškantiems aukso vidurio tarp kainos ir šilumos gamybos. Rekomenduojame naudoti malkas iš ąžuolų, nes jas lengva gauti ir prižiūrėti, jas lengva laikyti ir valyti, jos yra labai atsparios pelesiui.

Ąžuolo mediena nėra pigi, tačiau po kelerių metų pastogėje ji pranoksta visų rūšių malkas. Jeigu turite ąžuolo mišką jums verta jį parduoti. Laikant malkas, labai svarbu jas išlaikyti dvejus metus iki deginimo sezono, nes žalias ąžuolas deginamas rūgštimi, kuri labai kenkia kieto kuro katilo sienelėms. Yra daug būdų, kaip šildyti namą su labai dideliu plotu. Sausos ąžuolo medienos deginimas yra vienas iš jų. Taip pat reikėtų nepamiršti kertamo miško amžiaus.

Uosis

Viena pirmųjų malkų rūšių, norintiems šildyti didelio ploto namus. Malkos, kurias įsigijote patys, greitai išdžiovinamos ir, prasidėjus šaltajam metų periodui, yra paruoštos naudoti. Židiniu ar krosnele namus šildantiems žmonėms rekomenduojame rinktis tokią medieną, kurioje yra daug drėgmės ir kuri mažiau užsidega. Geras pasirinkimas žmonėms, deginantiems namus, yra beržai ar liepos. Jie puikūs, nes nereikalauja daug kuro. Šių malkų rinkos kaina yra daug mažesnė nei kitų malkų, tokių kaip uosis ar ąžuolas.

Renkantis pušies malkas yra keletas pranašumų, palyginti su kitomis. Malkų rąstą galima naudoti tiek kūrenant malkomis, tiek kūrenant anglimis.

perkumiskus parduodamos malkos

Alksnis

Statome malkines krosnis ir židinius, kurie šildo namus iki 150 kv.m. Juodalksnis labai tinka malkoms gaminti. Jis puikiai šildo, išskiria mažai suodžių ir labai greitai džiūsta. Rekomenduojame baltalksnį ir drebulę visiems, šildantiems namus iki 100 m2, turintiems nedideles savaitgalio rekolekcijas ar šiltnamių savininkams, auginantiems augalus. Ši knyga skirta žmonėms, kuriems praėjusį sezoną sunkiai sekėsi, kai teko spręsti žiemos problemas, tokias kaip laiko trūkumas ir išdžiūvusios malkos, bet dabar turi galimybę įsigyti naujų malkų. Medieną pristatome nuo 15 iki 60 kvadratinių metrų 3 m ilgio rąstais. Malkų kaina priklauso nuo medienos rūšies, būklės, kiek jos sveria, kiek toli vežamos į rinką.

Norintys įsigyti malkų, parašykite mums !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *