suolas

Parduodami miškai, žemės, sklypai

Parduodu mišką, sklypą, žemę |
Antraštė Kategorija Aprašymas Vietovė Kaina
In this category there is no adverts

Parduodu mišką ar sklypą – kreipiuosi į UAB „AGROLAND“

UAB „AGROLAND“ – tai 2007 metais įsteigta įmonė, kurios pagrindinė veikla yra miškų bei žemės ūkio veikla, nekilnojamojo turto prekyba, nuoma. Mūsų įmonė aktyviai veikia žemės ūkio, miškų ūkio, nekilnojamojo turto srityse, užsiima sklypų prekyba ir nuoma. Svarbi mūsų plėtojamos veiklos sritis – nekilnojamojo turto vystymo projektai ir investavimas į įvairius nekilnojamojo turto objektus.

Kodėl UAB „AGROLAND“?

  • Visoje Lietuvoje perkame lapuočių, spygliuočių ir mišrius miškus.
  • Superkame įvairaus amžiaus ir brandumo miškus (perbrendusius, brandžius, pribręstančius, pusamžius bei jaunus medynus.
  • Už nupirktą mišką atsiskaitome iš karto.
  • Galime supirkti miškus, kurie yra įkeisti, areštuoti, ar turi kitų problemų.
  • Mūsų įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai pasistengs išspręsti visas su miško ar žemės ūkio paskirties sklypo pardavimu susijusias juridines problemas.
  • Puikiai pažįstame rinką, todėl galime Jums pasiūlyti geriausią kainą už Jūsų parduodamą mišką ar žemės sklypą.
  • Stengiamės ūkininkauti pagal visas miškininkystės taisykles.

Parduodu mišką – kokios kainos tikėtis?

Parduodamo miško kainą lemia daug veiksnių: miškų ūkinė kategorija, ar parduodate mišką su žeme, ar išsikirtimui, miško vieta, miško sklypo plotas, amžius, kokie medžiai auga miške ir kita. Mokame už brandų mišką iki 50 000 Lt/ha.

Kokiame regione dirbame?

Perkame mišką, žemę visoje Lietuvoje, tačiau mus labiausiai domina miškai, žemės sklypai Kauno rajone Ringaudų, Alšėnų, Zapyškio, Ežerėlio, Akademijos ir aplinkinėse seniūnijose šiuose kaimuose: Gaižėnų, Virbališkių, Luobinės, Kampiškių, Poderiškių, Digrių, Akademijos, Ringaudų, Pyplių, Dievogalos, Mitkūnų, Tabariškių, Bajorų, Gaižėnėlių, Girininų I, Girininkų II, Armaniškių, Alšėnų, Čebeliškių, Karkiškių, Kazliškių, Miriniškių, Noreikiškių, Sakalų, Armaniškių, Bijūnų, Bliovų, Čebeliškių, Jonučių, Kūjagalvių, Macijauskų, Mastaičių, Narsiečių, Pabartupio, Padainupio, Pamaišupio, Pažėrų, Smailių, Stanaičių, Šilėnų, Šniūrų, Tirkiliškių, Tumpų, Altoniškių, Braziūkų, Durpyno, Jadagonių, Judraičių, Kluoniškių, Krušinskų, Kuodiškių, Kuro, Novos, Papiškių, Riogliškių, Rupinų, Šulių, Vilemų, Vincentavo, Zapyškio, Zizų, Ežerėlio ir kt.

Miškingumas Lietuvoje

Miškai užima apie 33,3 % Lietuvos teritorijos, o tai viršija viso pasaulio vidurkį – miškai dengia 31 % pasaulio sausumos ploto. Miškai dengia 42 % sausumos teritorijos Europos Sąjungoje, o apie 23 % miškų yra saugomi. Miškai ir žemė yra laikomi puikia ilgalaike investicija.

UAB „AGROLAND“ superka miškus, žemės ūkio paskirties žemę ir kitą nekilnojamąjį turtą – apleistus butus, komercines patalpas ar garažus Kauno mieste. Susisiekite su mumis telefonu 868333955 jau dabar ir ištarkite „parduodu mišką“, "parduodu sklypą", ar "parduodu žemę", o mes pasistengsime Jums pasiūlyti geriausią kainą ir nupirkti Jūsų nekilnojamąjį turtą.

parduodu mišką