Miškų supirkimas visoje Lietuvoje !

Esame ilgametę patirtį turintys medžių ekspertai, galintys profesionaliai patarti visais medžių tvarkymo klausimais. Patarsime perkant/parduodant Jūsų mišką tikrąja rinkos kaina. Išsamų savo miško įvertinimą gausite nemokamai. Jau kurį laiką gauname naujų klientų, bet kai tai darome, tai darome palaipsniui. Tai nėra perdėta. Miškus reikia saugoti ir vertinti, o tam reikia specialaus pasirengimo ir patirties.

Visi mūsų komandos nariai apmokyti dirbti profesionaliai ir greitai. Todėl miško pardavimą ar vertinimą patikėję mūsų komandai, galite būti tikri, kad pasirinkote profesionalus. Esame dinamiška komanda, kuri nuolat bendrauja ir bendradarbiauja su savo klientais, nes tikime, kad tik taip galima pasiekti geriausių rezultatų. Yra daug
įvairių medžių rūšių, nuolat tobulėjame ir stengiamės pateisinti miškų ūkio lyderio vardą. Visus miškininkystės darbus patikėkite profesionalų komandai kurie dirba su naujausia įranga.

Mes Jums siūlome 

Mums sekasi miškų pirkimo srityje. Specializuojamės supirkdami jau iškirstus ar įmonių nupirktus miškus. Didžiuojamės jau daugelį metų galėdami pasiūlyti geriausią rinkos kainą medienai.

Pas mus galite atlikti visus miško ūkio darbus. Gaukite darbą mūsų komandoje, nuo vairuotojo iki miškų pirkimo brokerio. Užtikriname, kad speciali įranga ir kvalifikuoti darbuotojai garantuoja geriausius rezultatus. Padedame sutvarkyti visus pirkimo pardavimo dokumentus, paveldėjimus ir kitus notarinius reikalus. Taip pat siulome pas mus įsigyti medienos. Jeigu norite įsigyti medieną geriausiomis įmanomomis sąlygomis, mes galime jums tai suteikti. Aktyviai dirbame su geriausiomis Lietuvos įmonėmis ir geriausiais privačiais asmenimis. Mes padedame savo klientams išsirinkti tinkamus produktus jų namų verslui, siūlome nemokamą konsultaciją ir išlaidų sąmatą.

Veiklos istorijaperkumiskus


Mes savo veiklą miškininkystės srityje pradėjome kaip savo srities profesionalai ir sėkmingai tęsiame iki šiol. Kai kurie žmonės mano, kad bet kuriame versle neįmanoma pasiekti sėkmės be patyrusio generalinio direktoriaus. Jums reikia žmogaus, kuris žinotų, kaip planuoti, kaip samdyti darbuotojus ir kaip atlikti darbą. Šiandien plečiame savo paslaugų spektrą, todėl dabar galime teikti konsultacijas, atlikti visus miškininkystės darbus, pasiūlyti įvairiausių jums tinkamu galimybių.

Kaip elektroninės prekybos įmonė, perkumiskus.lt žino, kaip svarbu pelnyti klientų pasitikėjimą ir siekia rasti tinkamiausius sprendimus. Mes nesitenkiname mažiau nei geriausiu, o teikdami paslaugas siekiame geriausių rezultatų. Todėl dažnai esame vadinami miškininkystės profesionalais. Mūsų darbas miškininkystėje visiškai atitinka įstatymus, reglamentus ir profesinius standartus.

Superkame miskus visoje Lietuvoje 2022 m. kodėl turetumėt parduoti mišką?

Natūralu, kad savininkai turėtų parduoti, kad uždirbtų daugiau pinigų. Dabar pats tinkamiausias metas pasiimti pižamą ir susirasti pirkėją, kuris tinkamai pasirūpins nauja pižama. Medienos kaina pastaraisiais metais jau gerokai išaugo, tikimasi, kad ji dar augs, todėl visi, turintys miškų, turėtų nedelsiant nustoti į juos investuoti. Kai padidinate medienos kainą, visi miško savininkai gali uždirbti daugiau pinigų. Tiesą sakant, miško kaina pakilo ir dabar yra tokia pati kaip ir pernai. Specialistai pastebi, kad prognozuoti mišką ilgalaikėje perspektyvoje nėra lengva, todėl ne visada lengva „pataikyti“ į pelningiausią pardavimo laiką. Prekyba mediena yra priklausoma nuo ekonomikos ir yra ypač jautri ekonomikos pokyčiams. Todėl būtina greitai reaguoti ir reaguoti į pokyčius. Staigiai išaugus kainoms, nesusigundykite nieko pirkti bet kokia kaina – galite prarasti daug pinigų.

Kaip parduoti mišką ?

Tai gali būti puiki proga padidinti savo pajamas parduodant savo mišką kam nors kitam. Niekas neturėtų parduodi mišką dėl aplinkosaugos. Tai labai brangu ir ne visada pasiteisina. Jei jūsų žemėje auga medžiai, tai atsiperka. Sėkmingas verslas nėra vertas to, kas atneša jums naudos, bet reikalauja investicijų: ir laiko, ir pinigų. Jei norite užsidirbti pinigų dabar, svarbu parduoti tam, kuris šiuo metu turi daugiausia pinigų. Yra daug žmonių, kuriems priklauso miškai, bet ne visi jie parduoda savo žemę tiems žmonėms. Jei turite mišką ir norite jį parduoti kartu su žeme arba kirtimui – mielai padėsime. Jei kils klausimų dėl miško pardavimo, mes į juos atsakysime, derinsime detales ir niuansus, kad nuspręstume, ar miško pardavimas atitinka Jūsų poreikius.

Parduokite savo mišką mums !

Miško kaina, žinoma yra pardavėjams svarbiausias aspektas, kuris įvertinamas ieškant įmonės, kuriai miškas bus parduodamas. Žmonės parduoda miška įvairiais būdais. Kai kurių minimalus pardavimo plotas yra nedidelsi, kita parduoda tik brandžius didelius miškus. Jei norite gauti mūsų pasiūlymus – susisiekite su mumis ir įvertinsime Jūsų mišką atsižvelgdami į miško paskirtį (miškininkystė, žemės ūkis, rekreacija). Jei jums pasiūlys daugiau iš kito pardavėjo, užsukite pas mus ir mes pritaikysime tą kainą arba pralenksime.

Kaip įvertinti miško kainą ?

Miško pardavimo kainos 2022 m. Miško savininkai turėtų pasitikrinti, ar jų verslas ekonomiškai apsimoka. Žinoma, didelę reikšmę turi ir kaina. Jei norite investuoti laiką ir pinigus į miško priežiūrą, turėsite daug taupyti. Jūs turite žinoti, kaip tai padaryti, bet kartais samdote specialistų komandą, kuri prižiūri mišką. Tai reiškia, kad mokate, kad mišką prižiūrėtų ekspertas.

Miškas turėtų nešti pelną, tačiau šiuo metu tai ne visada būna arba grąža tenkina. Taigi, manau, laikas pradėti galvoti apie pardavimą, nes tai reiškia, kad galiu rasti pinigų. Tai būtina perskaityti, jei norite užsidirbti pinigų iš savo produktų neužimdami laiko. 2022 metai puikus metas parduoti mišką. Būtent tada turėtumėte susigaudyti ir paruošti savo atsargas, o kainos pradės stabilizuotis ir gali pradėti mažėti

Miško žemės ir kirtimui skirtos medienos kainos 2021 metais smarkiai išaugo. Tie, kuriems pavyko parduoti, tikrai uždirbo dideles sumas. Tai dar vienas pavyzdys, kaip sunku numatyti tendencijas. Tai taip pat rodo, kad dažnai būna netikėtų laimėtojų – jei elgiatės pagal turimą informaciją. Kadangi 2021 m. miško vertė augo labai greitai, natūralu, kad jis efektyvus ir piko metu, kuris baigiasi šiek tiek sustingusiomis kainomis. Metų pabaigoje miško kainos nebedidėjo. Netgi šiek tiek krenta Europos ir Amerikos rinkose.

Norintieji gauti geriausius rezultatus iš miško, norintys uždirbti daugiausiai, turi paskubėti. Tas miškas daug metų buvo puiki investicija. Dabar tinkamas metas jį parduoti ir panaudoti pinigus kitiems projektams. Ir toliau pirksime mišką, kai kainos kris. Taigi tiesiog nepasiduok.

KAS LEMIA MIŠKO KAINĄ?

Kaip jau supratote, labai reikšmingas veiksnys, lemiantis miško kainą, yra tuo metu vyraujančios rinkos tendencijos, kurios, deja, nuo mūsų nepriklauso. Labai lengva reaguoti į žmones, kai jie prašo jūsų pagalbos. Tiesiog klausykite ir greitai atsakykite į juos, kad jie neturėtų galimybių pasinaudoti jų pasiūlymais. Pakito miškų kainos, o daugelį jų parduoti miškų urėdijoms nelabai apsimoka. Tačiau medžių ir medienos kainos kyla. Tam yra keletas priežasčių.

Kokio tipo? Svarbus aspektas – miško vieta. Kuo didesnė kaina, tuo didesnė vertė. Nenuostabu, kad miško kaina prikla

uso nuo sudėties. Mišrūs miškai yra mažiausi Lietuvoje. Jie apima įvairių rūšių medžių ir krūmų įvairovę, o tai suteikia didelę įvairių medžių rūšių įvairovę. Jei norite, kad aplink būtų geriausi medžiai, turite išvalyti visus krūmus. Kuo jų bus mažiau, tuo geriau seksis. Taip pat yra daug amžiaus rodiklių, kuriais galite koreguoti kainą.

Miškai brangūs. Tačiau jei norite iškirsti senus miško medžius, verta susimokėti už papildomas išlaidas. Kalbant apie amžių, labiau pageidaujami jauni. Jie yra pigesni, vadinasi, užtrunka mažiau laiko užaugti ir išsivystyti į gerai suformuotą produktą. Galutinis įvertinimas, ar miškui taikomas kirtimų dažnis, priklauso nuo to, ar miškui taikomas kirtimų dažnis. Daugelis parinkčių turi apribojimų, kurie paprastai sumažina vertę.

Esmė ta, kad 2022 m. perkamiausias pardavėjas tikriausiai bus to vertas, nes vertė keisis kiekvieną mėnesį dėl pokyčių, kurių mes, deja, negalime kontroliuoti.

Neprižiūrimas miškas 

Nėra tinkamos miško priežiūros, jei neatsižvelgsime į jo ekologiją. Todėl siūlome būti nepriekaištingiems ir susigrąžinti maksimalią įmanomą sumą. Jei jums niekada neteko susidurti su miško pardavimu, mes esame geriausias pasirinkimas tai paslaugai. Jei norite greitai ir paprastai parduoti savo naudotą mišką, gauti už tai daugiausia pinigų – rekomenduojame susisiekti su mumis!

Mes siūlome 

Lietuva perka medieną konkurencingomis kainomis ir supranta, kad miškas yra visos šalies vertybė, kuria turėtų didžiuotis ne tik Europos, bet ir pasaulio šalys. Miško savininkai artimiausiu metu gali parduoti savo turtą. Medienos paklausa auga, todėl turime pradėti gaminti tvariau. Anksčiau mišką nusipirkti nebuvo lengva, o pastaruosius kelerius metus jis tapo vis populiaresnis. Žmonės ir įmonės nori pirkti miškus, o kainos didesnės nei anksčiau. Pats metas pasinaudoti galimybe pelningai ir be streso gauti mišką su žeme ar stovintį mišką kirtimui. Siūlome jums puikią galimybę atsikratyti gabalo savo nuosavybės, nesvarbu, ar tai būtų nedidelis miško sklypas, ar net visas miškas. Mes jį pašalinsime saugiai, nekeldami žalos aplinkai, sumokėdami sąžiningą mokestį. Susisiekite su mumis, jei norite daugiau sužinoti apie savo miško vertę!

Miško pardavimas geriausiomis sąligomis ! 

perkumiskus iskirstas

Miškus Lietuvoje perkame geromis sąlygomis, todėl jie vis dažniau perkami ir parduodami. Be to, dėl miško savininkų dėmesio netrūksta ir šia veikla užsiimančių įmonių. Tai neturėtų būti ženklas, kad savo mišką galite saugiai patikėti bet kuriai miškų ūkio įmonei. Prieš samdydami miškininkystės įmonę, atkreipkite dėmesį į šiuos septynis įspėjamuosius ženklus.  Kiekvienai įmonei, prekiaujančiai kosmetika ar kitomis asmens priežiūros priemonėmis, labai svarbu užtikrinti savo gaminių saugumą ir veikti pagal griežčiausius teisinius standartus. Mes siūlome puikią kainos garantiją ir visišką skaidrumą savo klientams. Darni komanda, kuri daro viską, kad kiekvienas klientas būtų visiškai patenkintas sandoriu.

Esame ilgamečiai miškininkystės profesionalai. Perkame mišką su žeme arba stovintį mišką kirtimui laikydamiesi visų teisės aktų ir gamtosaugos principų. Esame organizacija, skirta Lietuvos miškų išteklių apsaugai ir tvariam valdymui. Miško veikla grindžiama FSC standartu. Perkame mišką jau daug metų, esame klientų ir laiko patikrintas, protingas ir etiškas verslas, todėl galite būti tikri, kad jūsų miškas bus geriausiose rankose.

 

Pardavimo priežastys 

Puikiai suprantame, kad Miškas yra visos Lietuvos vertybė. Kuo galime didžiuotis ne tik tarp Europos, bet ir tarp pasaulio šalių. Norėtume parduoti jūsų mišką, bet taip pat labai norėtume žinoti, kad planuojate kaip nors jį išsaugoti. Kokie tavo planai? Pastaruoju metu išaugo medienos paklausa. Ypač Lietuvos miškų savininkai turi rimtų priežasčių pasidžiaugti: miškingo turto kainos gerokai didesnės nei buvo anksčiau, o miškus perka vis daugiau įmonių ir asmenų. Pats metas pasinaudoti galimybe pelningai ir be streso gauti miškus su medžiais ar stovinčius miškus kirtimui.

Tai mums padeda patyrusi komanda: perkame mišką su žeme ar stovintį mišką kirtimui palankiomis kainomis klientams. Esame greiti, sklandūs ir sėkmingi.Imonė susisieks su jumis artimiausiu metu. Atkreipkite dėmesį, kad jei norite sutikti, turite atsakyti į pasiūlymą per 48 valandas.

Kokiu būdu parduoti mišką ?

Kaip vyksta miškų pirkimas? Profesionalus miškų supirkimas vyksta tam tikra seka. Pirmas žingsnis parduodant mišką – nustatyti kainą. Tikroji jūsų namo rinkos vertė yra suma, kurios turėtumėte už jį prašyti. Turėtumėte tikėtis gauti ne mažesnę nei tikroji jūsų namo rinkos vertė. Kaip pirkti ir parduoti medieną: tai geriausias būdas verslui. Taip galėsite įsitikinti, kad Jūsų žaliavų supirkimo kaina atitiks rinkos situaciją ir gausite maksimalią finansinę naudą.

Lygiai taip pat svarbu rasti pirkėją, kuris pasiūlys geriausią kainą ir tinkamai prižiūrės mišką bei jo išteklius. Pasirinkite savo pirkėją, įsitikinkite, kad jis savo verslą vykdo skaidriai, laikosi įstatymų ir kitų teisės aktų. Pažiūrėkite, kokia iš tikrųjų yra pirkėjų vizija apie miško tvarkymą ir jo išteklių naudojimą. Ar tai atitinka jūsų paties viziją? Jei ne, pagalvokite, ar tai gali būti problema ateityje parduodant.

Suradę patikimą savo medžių pirkėją ir sutarę dėl sandorio sąlygų, pradedate dokumentų rinkimo procesą. Kad galėtumėte parduoti savo žemę, turite žinoti miško sklypo kadastro numerį, taip pat įsitikinti, kad miško nuosavybės dokumentai yra juridiškai galiojantys: be jų sandoris bus neteisėtas. Norint tvariai tvarkyti miškus, reikia planuoti projektą ir gauti leidimus miškininkystės veiklai. Kad sulauktumėte sėkmės, turite žinoti, kokius dokumentus turite pateikti. Profesionalūs pirkėjai gali suteikti jums šią paslaugą. Kai yra paruošti pirkimui reikalingi dokumentai, prasideda miško pirkimo-pardavimo procesas.

Miško pirkimas yra sudėtingas dalykas, reikalaujantis praktinės patirties, žinių ir teorinių žinių. Jeigu norite parduoti savo mišką skaidriai, geromis sąlygomis ir be streso kreipkitės į mus miško supirkėjus.Tai darni komanda, atsakingai žiūrinti į miškus ir jų išteklius.

Įmonėje dirba profesionalūs darbuotojai, kurie užtikrina greitą ir pelningą savo produkcijos pardavimą. Jis jau keletą metų parduoda miškus ir puikiai išmano, kaip miškus įsigyti iš įvairių šaltinių.Jūsų įmonė užtikrins, kad pardavimas ir pirkimas vyktų sklandžiai, o finansinė nauda būtų naudinga visiems. 

Miškų pardavimas – rinkos signalai !

Šiuo metu miško rinka išgyvena didelės paklausos laikotarpį. Specialistai teigia, kad 2022–2023 metai bus pelningiausi miško pardavimui. Per pastarąjį dešimtmetį medienos kaina išaugo iki neregėtų aukštumų. Tai statybų bumo ir naujų krypčių rezultatas. Vis daugėja žmonių, kurie domisi ekologiška produkcija, o tai reiškia, kad medienos paklausa auga visame pasaulyje, todėl pardavėjai, norintys parduoti medieną, turi pasiūlyti kokybišką medieną.

Trečia svarbi išaugusios medienos paklausos priežastis – pasaulio rinkos pokyčiai. Šį pokytį dar labiau sugriežtino karas Ukrainoje, importo iš Rusijos ir Baltarusijos sustabdymas dėl ES sankcijų. Šiuo metu trūksta kokybiškos pjautinės medienos. Lietuvos miškai – išsigelbėjimas žmonėms ir gyvūnijai. Mūsų miškai užpildyti įvairių rūšių mediena, visos puikios būklės, pavyzdžiui, tuopos, beržai, spygliuočiai ir pušys.

Superkame miškus išsikirtimui !

Mišką perkame su žeme ir kirtimui, miško įvertinimas, medienos supirkimas ir miškas yra atsakingas procesas, reikalaujantis specialistų žinių ir ilgametės darbo patirties. Jei jums reikia greito ir sklandaus miško pirkimo už geriausią miško kainą, neieškokite daugiau. Esame profesionalai, todėl žinome, ką darome.

Miškininkystė.lt perka žemę miškų kirtimui. Stengiamės padėti privačių miškų ir medienos savininkams priimti geriausią sprendimą konkrečioje situacijoje ir gauti didžiausią pelną. Pardavėjams siūlome labai aukštas medienos rinkos kainas, garantuojame sklandų pardavimo procesą. Kai reikia ką nors padaryti, nesvarbu, ar tai mažas, ar didelis projektas. Mišką superkame iš fizinių ir juridinių asmenų. Labai didžiuojamės savo patikimumo ir klientų pasitenkinimo rezultatais, taip pat labai didžiuojamės puikiais atsiliepimais.